door Beastherder » 27 aug 2012 17:42
[quote="Beastherder"]Ik denk eerlijk gezegd dat van al mn 40k projecten dit leger toch wel mn beste kansen heeft om ooit af te komen, dus misschien dat ik hier binnenkort weer wat meer aan ga doen.
Oeh '
dat was grappig
laatste post maart 2007
(dat deze blog überhaupt nog op het forum staat

)
Het verdwijnen van enige vorm van cultists uit de vorige 2 Chaos-codexen en nul support voor de geniale Lost&theDamned lijst was uiteraard de doodsteek voor deze ambitie (wat moet je met een onspeelbaar leger?)
Maar er komt een nieuwe startset aan, waarschijnlijk snel gevolgd door een nieuwe Chaos-codex, nu weer mét Cultists
tijd dus om hier s wat stof van af te blazen en hopen dat het weer kan werken
om te beginnen maar s gezocht waar al die cultist modellen gebleven waren in de afgelopen 5 jaar, maar ik heb ze weer kunnen vinden
allereerst de paar modellen 'moderne' stijl (meer dan 5 jaar oud dus

)

en de 'oude' stijl (10+ jaar oud, geschilderd toen cultist
2 pts per stuk waren, als speed-paint experiment)
zware wapens en leiders:

shotguns

pistol/handweapon

las/autoguns

en de enorme stapel geschikte Necromunda modellen die nog geschilderd kunnen worden, daar komen binnenkort dus die startset cultists nog bij

